UA | RU
Оформить заказ

Футболка з фото, малюнком або написом

Футболка завоювала величезну популярність в усьому світі. Цей простий і зручний одяг подобається всім — дорослим і дітям, чоловікам і жінкам. Але, незважаючи на таку популярність, розвиток футболок не припиняється. Підтвердженням цьому служить така популярна новинка, як друк на футболках. Такий друк має три основні напрямки:

Відповідно, в залежності від типу зображення, є різні напрямки використання таких футболок:

1. Ексклюзивний, індивідуальний вид одягу

Оригінальний  напис, що запам'ятовується, фото або малюнок. Все це допомагає досягти того, до чого багато хто прагне у виборі одягу — привернути увагу. Виділитися з натовпу і заявити про себе як про особистість. Такі прагнення стають все більш популярними у відповідь на процеси глобалізації, в яких нівелюється роль окремої особистості та її уподобання.

2. Футболка з зображенням або фото

Футболка з зображенням або фото — це унікальний і в той же час затребуваний подарунок друзям, близьким і колегам. Такий подарунок має доступну ціну, але при цьому напевно не буде припадати пилом десь на полиці. Адже футболки, особливо футболки з натуральних тканин, мають відмінні гігієнічні характеристики та універсальне застосування. Крім того, така річ буде мати індивідуальний, відповідний своєму власникові дизайн. А це запорука того, що такий подарунок надовго залишиться в пам'яті.

3. Корпоративна культура

Нанесення на одяг логотипу компанії, назви компанії дозволяють створити у співробітників відчуття єдності. Футболки з однаковими написами або логотипами створюють командну атмосферу. Така атмосфера нагадує ту, яка існує у спортсменів у командних видах спорту. І так само як в спорті, це сприяє досягненню високих результатів.

4. Стиль «фемілі»

Останнім часом все більшої популярності в індустрії одягу завойовує стиль «фемілі». Суть стилю полягає в тому, що всі члени сім'ї одягаються в однаковий або гармонійний по кольору та стилю одяг. Наприклад, батьки і діти можуть одягнути на вихід однакові футболки з принтами.

Такий стиль дуже подобається дітям, які раді тому, що можуть відчувати себе "дорослими". А багатьом дорослим часом так хочеться хоч ненадовго "впасти в дитинство". В результаті такий стиль одягу добре допомагає відчути єдність, здружитися і стати ближчими. Нанесення малюнка, фото або напису — найдоступніший спосіб отримати одяг в стилі «фемілі». Справа в тому, що для виготовлення однакового дорослого та дитячого одягу лише деякі можуть собі дозволити індивідуальний пошив. Тому друк на футболках та іншому одязі став найбільш доступним і поширеним способом створення «сімейноїго одягу».

5. Реклама

Використання реклами стало невід'ємною частиною сучасного життя. Рекламу можна зустріти повсюдно. І з цієї причини багато людей адаптуються до настирливості реклами та перестають на неї реагувати. Тому так важливо поява нових, нестандартних рекламних майданчиків, які цікаві людям, а не навіюють нудьгу. В цьому відношенні використання написів, малюнків і логотипів на футболках є досить новим видом реклами, який через свою новизну має чималі перспективи. Такий вид реклами сприймається значно краще, з більшим рівнем довіри. Це пов'язано з тим, що "носії" реклами — близькі і знайомі люди. А це важливий маркетинговий хід, тому що рівень довіри до таких людей значно вище.

Методи друку

Залежно від характеру використання футболки та індивідуальних побажань, підбирається відповідний метод друку. Їх є декілька:

Отже, друк на футболках дозволяє істотно змінити початковий вигляд виробу, додавши на футболку зображення, напис або ексклюзивне фото. Такі футболки знайшли найширші сфери застосування. Від індивідуального та сімейного використання, до використання в одязі співробітників компаній. Крім цього, футболка з принтом — це завжди оригінальний і корисний подарунок!