UA | RU
Оформить заказ

Друк на текстилі

Друк на текстилі — це ширше поняття, ніж друк на тканині. Текстиль включає тканину, трикотаж, неткані матеріали і т. д. І всі ці матеріали цілком придатні для нанесення на них написів або зображень. Завдяки цьому можна порадувати себе і близьких не лише написами на футболці, але і такими новинками, як зображення на фартухах, сумках, подушках. Дуже незвично виглядають написи на краватках або бонданах. Ну а дитячі слинявчики з написами або малюнком виглядають особливо зворушливо.

Нанесення на тканину друку змінить усі ці популярні предмети гардеробу, підніме настрій і подарує відчуття свята вам і вашим близьким!

Що шукає кожна людина, що набирає пошуковий запит "друк на одязі Україна"? Це якість, широкий вибір і прийнятна вартість. Що важливе людям, що набирають запит "друк на одязі Київ"? Це ті ж якість, вибір, а також оперативність. Усе це можливо в PRINTUP завдяки сучасному устаткуванню, за допомогою якого можна здійснювати найрізноманітніші методи друку.

Друк на одязі може робитися різними методами, такими як термосублімація, термоперенос, флекс-плівки, шовкотрафаретний друк. Усі ці методи мають різну собівартість і різну якість. Тому кожен може вибрати для себе найбільш комфортне співвідношення ціни і якості. При цьому ніскільки не обмежуючи вибір типу друку. Приміром, друк на футболках може бути у вигляді напису, зображення або фото, що суттєво розширює вибір. Саме такий широкий вибір можна здійснити в компанії PRINTUP, перетворивши найпростішу річ у ексклюзивний виріб!