UA | RU
Оформить заказ

Друк на одязі

Друк на футболках

Зробити футболку не лише приємною, але й ексклюзивною, допоможе друк на футболках. Це найбільш простий і доступний спосіб реалізувати відразу декілька оригінальних ідей з одягом:

  1. Носити саме ту річ, яка подобається, а не ту, яку нав'язує великооптове виробництво.
  2. Одягнути усю сім'ю у футболки з написами, фото або малюнками. Це подарує справжнє свято дітям і допоможе об'єднати сім'ю
  3. Ту ж ідею давно використовують найбільш успішні світові компанії, наносячи на одяг співробітників логотипи фірми або символи, що відображають цінності компанії
  4. Футболка з індивідуальним малюнком, фото або написом — це завжди оригінальний і ексклюзивний подарунок коханій людині, другу, цінному співробітникові.

Друк на футболках. Що важливо знати?

  1. Є різні варіанти того, як зробити футболку ексклюзивною. Можна зробити фото на футболку. Можна зробити принт на футболку. Деякі люди полюбляють футболки з написами.
  2. Друк на тканині може здійснюватися самими різними методами і способами. Цих способів декілька - від найбільш дешевих до дорожчих. Відмінність між ними полягає в якості нанесення зображення, в стійкості до прання і так далі
  3. Найбільш дешеві футболки будуть при великих, оптових замовленнях.

Чому саме "PRINTUP Поліграфія"?

  1. Саме у "PRINTUP Поліграфія" можна швидко виготовити футболки на замовлення
  2. Саме у нашій компанії можна реалізувати найбільш різноманітні ідеї про те, як повинна виглядати Ваша футболка. Принти на футболку, малюнки на футболку, патріотичні футболки, футболки з українською символікою. Ці та інші побажання швидко стануть Вашою приємною реальністю!
  3. Технологічність нашого устаткування і професіоналізм наших дизайнерів дозволить утілити в життя найнеймовірніші мрії!