UA | RU
Оформить заказ

Інша продукція та послуги

Ще одним напрямом компанії PRINTUP є виробництво прапорців і вимпелів. Прапорці використовуються на конференціях, форумах, промо-акциях. На усіх цих заходах вони є незмінним атрибутом. Символіка прапорців може бути самою різною — політичною, патріотичною. Може бути символіка політичної партії або логотип компанії. Використовуються прапорці на виставках, ділових зустрічах, переговорах, в т.ч. переговорах державного рівня. Прапорець став зручним елементом, що підкреслює важливість тієї або іншої події.

Друк у вигляді напису або зображення наноситься, як правило, на тканинну основу, що має достатню міцність. Часто використовується метод сублімації, що дає найбільш якісний друк. Прапорці дуже популярні на святкових або ювілейних церемоніях, яким надають додаткову респектабельність і стильность. Часто використовуються прапорці, наприклад, з символікою команди або міста, на спортивних заходах.

Вимпели можуть мати прямокутну або багатокутну форму. Нерідко їх прикрашають додатковими елементами декору — шнурами, бахромою, вишивкою і т. д. Вимпели з логотипом компанії розміщують в офісах, кабінетах, де вони є важливою частиною корпоративної культури.

PRINTUP надає повний спектр поліграфічних послуг. Тому замовляючи у нас прапорці або вимпели, можна одночасно зробити замовлення на виробництво візиток, буклетів, брошур, які так само допоможуть якісно представити вашу компанію на ринку. Наша поліграфічна продукція робиться на сучасному устаткуванні з найвищими стандартами якості. Поліграфія PRINTUP — це ваш спосіб заявити про себе!