UA | RU
Оформить заказ

Металеві таблички та шильди

Металеві таблички — це сучасний і стильний спосіб надати інформацію про компанію. Коротка інформація про підприємство або офіс майже завжди розміщується біля входу в будівлю. Така інформація, можна сказати, є обличчям компанії. Саме по виду інфрмаційної таблички відвідувачі судять про фірму. Зокрема про те, наскільки дана організація є серйозною та успішною. Саме тому так важливий зовнішній вигляд інформаційних табличок.

Найкращим способом вирішення даного питання є металографія — друк на металі. Здійснюється даний вид друку методом гравертона (або сублімації). Цей спосіб дає дуже якісне повнокольорове зображення. Хороша якість виходить навіть при друку складних логотипів або візерунків. Інформаційні таблички бувають двох типів:

  1. Для використання зовні будівлі
  2. Для використання всередині будівлі.

Залежно від типу використання підбирається відповідний розмір таблички та способи її кріплення. Таблички, які використовуються всередині будівлі, як правило, мають менший розмір. Наприклад, таблички кабінетів і офісів. На них може розміщуватися інформація про компанію, а також ім'я та посаду співробітника, номер кабінету або офісу.

Металеві таблички — це не єдине застосування металографії. Друк на металі знаходить широке застосування і для інших виробів: