UA | RU
Оформить заказ

Про нас

До спеціалізації компанії PRINTUP належить друк на футболках, друк на чашках, друк на текстилі, друк на металі, інші поліграфічні послуги та продукція.

Наша компанія має багаторічний успішний досвід на ринку поліграфії та друкованих послуг. Сучасне обладнання PRINTUP дозволяє здійснювати найрізноманітніші види і методи друку.

Друк на футболках здійснюється сублімацією, термопереносом, флекс-плівками, трафаретним способом. Різноманітність методів дозволяє отримувати найбільш оптимальний принт на футболку. Принти, нанесені сучасними методами на якісному обладнанні, дають відмінну якість зображення, фото або напису.

Друк на чашках здійснюється трафаретним методом і цифровим друком (сублімацією). Можливе виготовлення індивідуальних чашок з улюбленими фото або зображеннями. А також масовий тираж з малюнками, логотипами, написами.

Друк на текстилі включає в себе, крім друку на тканині, також виготовлення прапорців і вимпелів. Великою популярністю користуються прапорці з патріотичною символікою. Їх розміщують в магазинах, салонах автомобілів, а також в офісах, магазинах.

Друк на металі — це виготовлення табличок (зовні і всередині будівлі), в тому числі дверних табличок. Це можуть бути таблички з інформацією про підприємство, офіс. Може бути табличка з номером кабінету, ПІБ і посадою співробітника. Друк на металі — це також виготовлення рекламних вивісок, металевих візиток, бейджів, шильд. Металеві шильди, крім традиційного застосування в маркуванні промислових виробів, все активніше використовуються в сувенірній та поліграфічній індустрії для оформлення альбомів, шкатулок, предметів мистецтва і т.д.

Компанія "PRINTUP Поліграфія" надає повний спектр поліграфічних послуг — друк брошур, листівок, буклетів, листівок, календарів, плакатів і т.д. Без цих та інших видів друкованої продукції просто неможлива сучасна реклама чи агітація. Наше обладнання забезпечує різні види друку -— широкоформатний, офсетний, трафаретний, цифровий. Поліграфія PRINTUP має найрізноманітніше застосування, починаючи з офісних документів і закінчуючи глянцевими журналами або сучасними рекламними носіями!